Czekamy na Twoje zakupy.

Ucz się z nami


Zajęcia online

 


Lekcję muzealną pt. "Jak żyli ludzie 1000 lat temu" realizujemy również w trybie online. Zajęcia są specjalnie dostosowane do wirtualnej rzeczywistości więc interakcja opiera się przede wszystkim o pytania, które podczas ich trwania mogą zadawać uczestnicy (ze pomocą czatu). W czasie lekcji opowiadamy o tym jak wyglądali nasi przodkowie, co jedli, w co się ubierali - jednym słowem, jak żyli. Wykorzystujemy przy tym liczne repliki przedmiotów codziennego użytku oraz nasze filmiki edukacyjne. 

Zajęcia stanowią świetne uzupełnienie programu szkolnego. Jednocześnie stanowić może doskonałą powtórkę poprzez przypomnienie podstawowych informacji dotyczących tematu historii Polski we wczesnym średniowieczu.

Zajęcia trwają 40 minut i dostosowane są do różnych grup wiekowych. Istnieje możliwość specjalnego doboru zagradnień wg oczekiwań nauczycieli. 

Zajęcia realizowane są za pomocą kanału Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie lub za pomocą innych komunikatorów stosowanych przez poszczególne szkoły. 

CENY ZAJĘĆ MUZEALNYCH:

RODZAJ ZAJĘĆ CENA

Zajęcia online

50 PLN

Zajęcia muzealne prowadzone są w ustalonych godzinach. Rezerwacje zajęć oraz informację techniczne: