Czekamy na Twoje zakupy.

KOMUNIKATY

"Jak żyli ludzie w Polsce 1000 lat temu" - zajęcia online

Zapraszamy nauczycieli i uczniów na lekcje muzealne pt. "Jak żyli ludzie w Polsce 1000 lat temu" w wersji online. Skoro nie możecie przyjść do nas, my "przyjdziemy" do Was. Proponujemy wszystkim specjalnie przygotowaną lekcję z naszego programu edukacyjnego "Się zaczęło w Polsce Piastów".

KOMUNIKATY

Konkurs na stanowisko kierownika

Ogłaszamy konkurs na stanowisko kierownika naszego nowego działu - Działu Promocji i Marketingu. Zapraszamy wszystkich do składania swoich ofert. Czekamy na Was!

KOMUNIKATY

Muzeum nieczynne do odwołania

W związku z sytuacją panującą w kraju, związaną z pandemią, Muzeum pozostaje nieczynne dla zwiedzających do odwołania.

KOMUNIKATY

"Wyspy" - nasz nowy teledysk

Ukazał się nasz najnowszy teledysk, do piosenki pt. "Wyspy". Promuje on wystawę czasową pt. Archeologia wysp". Jego autorami są nasi koledzy z Muzeum.

KOMUNIKATY

Wczesneśredniowiecze.pl - nasz portal o wczesnym średniowieczu

Zapraszamy na nasz nowy portal internetowy: wczesneśredniowiecze.pl. Znajdziecie na nim informacje o epoce, w której swoje początki miała Polska oraz wiele innych państw współczesnej Europy. Tworzony jest specjalnie dla Was, przez badaczy tego fascynującego okresu.

KOMUNIKATY

"Zaczynamy od początków" - nasz teledysk

Zachęcamy do obejrzenia naszego teledysku pt. "Zaczynamy od początków". Pokazaliśmy w ten sposób nasze Muzeum po ostatnim remoncie.

KOMUNIKATY

Grand Prix i IZABELLA 2019 za "Kulturę Muzyczną"

Wprawdzie na razie tylko listownie, ale zawsze! Dostaliśmy GRAND PRIX i statuetkę IZABELLA 2019 za naszą ubiegłoroczną wystawę "Kultura muzyczna w początkach państwa polskiego".

KOMUNIKATY

"Słowianie połabscy" w sprzedaży

Ukazał się drugi katalog z naszej serii "Corpus Catalogae Gnesnensis". Tym razem są to "Słowianie połabscy" pod red. Pawła Szczepanika oraz Łukasza Kaczmarka. Jest on efektem wystawy pod tym samym tytułem.