Kontakt

   

Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie
Instytucja Kultury Samorządu Województwa Wielkopolskiego

ul. Kostrzewskiego 1, 62-200 Gniezno
t: 61 426 46 41 | faks 61 426 48 41
e-mail: sekretariat@muzeumgniezno.pl

NIP: 784-10-10-561, REGON: 639755382

Zwiedzanie: zgłoszenia grup, rezerwacje, informacje o wystawach
t: 61 426 46 41 w. 210 | rezerwacje@muzeumgniezno.pl

Edukacja: lekcje muzealne – informacje
t: 61 426 46 41 w. 205 edukacja@muzeumgniezno.pl


DYREKCJA

Dyrektor
dr Michał Bogacki t: 61 426 46 41 w. 205

Zastępca dyrektora
Tomasz Sawicki | t: 61 426 46 41 w. 204

Główna księgowa
Elżbieta Świerczyńska | t: 61 426 46 41 w. 205

 

SEKRETARIAT

Asystent dyrektora
Magdalena Młynek-Fajfer | t: 61 426 46 41 w. 205 sekretariat@muzeumgniezno.pl | magdalena.mlynek-fajfer@muzeumgniezno.pl

 

DZIAŁ NAUKOWY

Kierownik
Tomasz Janiak | t: 61 426 46 41 w. 205 | tomasz.janiak@muzeumgniezno.pl

Rysownik
Łucja Drzewiecka-Ranoszek | pracownia archeologiczne | t: 61 426 46 41 w. 205 lucja.drzewiecka-ranoszek@muzeumgniezno.pl

Adiunkt
Łukasz Kaczmarek | pracownia archeologiczna | t: 61 426 46 41 w. 205 | lukasz.kaczmarek@muzeumgniezno.pl

Adiunkt
Jakub Magrian | pracownia historyczna | t: 61 426 46 41 w. 205 | jakub.magrian@muzeumgniezno.pl

Adiunkt |  Specjalista ds. wydawnictw
Dariusz Stryniak | pracownia historii sztuki i wydawnictw muzealnych | t: 61 426 46 41 w. 205 | dariusz.stryniak@muzeumgniezno.pl


 

PRACOWNIA KONSERWACJI ZABYTKÓW

St. konserwator
Lidia Piotrowska-Cześnik | t: 61 426 46 41 w. 205 | lidia.piotrowska-czesnik@muzeumgniezno.pl

DZIAŁ OBSŁUGI WYSTAW I EDUKACJI

Kierownik
Magdalena Robaszkiewicz | t: 61 426 46 41 w. 205 | t: 503 074 307 | magdalena.robaszkiewicz@muzeumgniezno.pl

Adiunkt | Edukator muzealny
Marta Karalus-Kuszczak | pracownia edukacyjna | t: 61 426 46 41 w. 205 | marta.karalus-kuszczak@muzeumgniezno.pl

Adiunkt | Edukator muzealny
Anna Lubczyńska | pracownia edukacyjna | t: 61 426 46 41 w. 205 | anna.lubczynska@muzeumgniezno.pl

Specjalista ds. koordynacji wydarzeń
Halina Kowalska | pracownia edukacyjna | t: 61 426 46 41 w. 205 | halina.kowalska@muzeumgniezno.pl

Referent ds. sprzedaży
Jolanta Rolewska | kasa | t: 61 426 46 41 w. 210 | rezerwacje@muzeumgniezno.pl | jolanta.rolewska@muzeumgniezno.pl

 


STANOWISKO ds. PROMOCJI I INFORMACJI

Specjalista ds. promocji i informacji
Aleksandra Dudczak | t: 61 426 46 41 w. 205 | t: 690 866 615 | aleksandra.dudczak@muzeumgniezno.pl


 

DZIAŁ ADMINISTRACJI I OBSŁUGI TECHNICZNEJ

Kierownik
Jakub Pera | t: 61 426 46 41 w. 217 | jakub.pera@muzeumgniezno.pl

St. referent ds. technicznych
Krzysztof Satory | t: 61 426 46 41 w. 217 | krzysztof.satory@muzeumgniezno.pl

Referent ds. administracyjno - technicznych
Mariusz Możdzeń | t: 61 426 46 41 w. 217 | mariusz.mozdzen@muzeumgniezno.pl

 

STANOWISKO ds. KSIĘGOWO-PŁACOWYCH

St. księgowa
Izabela Szczepaniak | t: 61 426 46 41 w. 205 | izabela.szczepaniak@muzeumgniezno.pl



STANOWISKO ds. KSIĘGOWYCH I SPRZEDAŻY

Specjalista ds. księgowych i sprzedaży
Anna Fabiszak | anna.fabiszak@muzeumgniezno.pl [URLOP]
zastępstwo: Danuta Gąsiorowska | t: 61 426 46 41 w. 205
| danuta.gasiorowska@muzeumgniezno.pl


STANOWISKO ds. ARCHIWUM I INWENTARZY

Główny inwentaryzator i archiwista | kustosz
Waldemar Szczucki | t: 61 426 46 41 w. 205 | waldemar.szczucki@muzeumgniezno.pl

 

BIBLIOTEKA

Asystent muzealny | Bibliotekarz
Adam Bąkowski | t: 61 426 46 41 w. 205 | adam.bakowski@muzeumgniezno.pl



STANOWISKO ds. KADROWYCH

Specjalista ds. kadr
Grażyna Burzańska | t: 61 426 46 41 w. 205 | grazyna.burzanska@muzeumgniezno.pl


STRAŻ MUZEUM

Szef ochrony
Marek Perek | t: 61 426 46 41 | marek.perek@muzeumgniezno.pl

Zastępca szefa ochrony
Andrzej Łochowicz | t: 61 426 46 41 | andrzej.lochowicz@muzeumgniezno.pl