Rodzinna niedziela w Muzeum - Zwiedzanie z zagadkami wystawy ”Archeologia Gniezna”

fot. MPPP w Gnieźnie

W niedzielę 30 września  2018 zaprosiliśmy wszystkich chętnych do udziału w "Rodzinnej niedzieli w Muzeum". Tym razem przenieśliśmy się do świata archeologii.

Pierwsza w nowym roku szkolnym Rodzinna niedziela poświęcona została tematowi gnieźnieńskiej archeologii.

Kim jest archeolog? Co robi archeolog? Jak zostać archeologiem? To podstawowe pytania, na które spróbowaliśmy odpowiedzieć podczas zajęć. Zapleczem merytorycznym wydarzenia była wystawa czasowa "Archeologia Gniezna".

Zwiedzanie z zagadkami wystawy "Archeologia Gniezna"

30 września 2018, od 11.00 do 13.00

Zwiedzanie odbyło się w trzech turach, po 45 min, o pełnych godz. 11.00, 12.00, 13.00

Miejsce: Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie, ul. Kostrzewskiego 1, 62-200 Gniezno.

Sala wystaw czasowych Archeologia Gniezna.

Zachęcamy do obejrzenia materiału z naszego wydarzenia:

GNIEZNO.NASZEMIASTO.PL

Serdecznie zapraszamy na kolejną "Rodzinną niedzielę w Muzeum"!

#RodzinnaNiedziela #ArcheologiaGniezna