Przewodnik dla dzieci i rodziców

Przewodnik dla dzieci i rodziców po Muzeum Początków Państwa Polskiego. Zadania, zagadki.

cena: 7,00 zł

Zamów publikację:

t: 61 426 46 41 w. 208 | e: sklep@muzeumgniezno.pl

Przed złożeniem zamówienia prosimy o zapoznanie się z regulaminem sprzedaży wysyłkowej REGULAMIN SPRZEDAŻY. ​

Przewodnik dla dzieci i rodziców po Muzeum Początków Państwa Polskiego to zbiór zadań, zagadek oraz ciekawostek związanych z początkiem państwa pierwszych Piastów. Publikacja ta przedstawia między innymi odpowiedzi na pytania: skąd czerpiemy wiadomości o najdawniejszych dziejach Polski, czym jest Bulla, czy też skąd wzięło się godło. Ponadto porusza tematy insygniów władzy królewskiej, sztuki średniowiecznej oraz rzemiosła, a także wiele innych.

Przewodnik dla dzieci i rodziców po Muzeum Początków Państwa Polskiego to ciekawy i absorbujący zbiór zadań i zagadek dla dzieci oraz praktyczna pamiątka muzealna.

Ilustracje:  Jarosław Gryguć
Koncepcja: Magdalena Robaszkiewicz