PROMOCJA MIESIĄCA! KSIĄŻKA O HISTORII DLA DZIECI I NIE TYLKO!

Zamów publikację:

t: 61 426 46 41 w. 208 | e: danuta.gasiorowska@muzeumgniezno.pl

CENA PRZED OBNIŻKĄ: 11
CENA PO OBNIŻCE: 7,70

Tylko w maju, ciesząca się ogromną popularnością książka "Tysiąc lat temu w Gnieźnie" jest tańsza o 30%. To wspaniały upominek na zbliżający się Dzień Dziecka! Zachęcamy do skorzystania z promocji trwającej tylko przez miesiąc. Kolejne zniżki cen naszych publikacji prezentować będziemy na naszej stronie i Facebooku raz w miesiącu.

Promocja ważna od 1-31 maja 2017 r. zarówno przy zamówieniach, jak i przy zakupie w kasie muzealnej.

________________________________________________________________________________________

Autor: Jarosław Gryguć
Konsultacje: zespół MPPP w Gnieźnie

230x270 mm, 24 s., oprawa broszurowa
ISBN 978-83-943753-0
Gniezno 2015

Jacy naprawdę byli pierwsi królowie Polski? Jak wyglądał typowy dzień z ich życia? Jakie mieli pasje i zainteresowania?

Takie pytania zadaje już nam we wstępie autor książki, by po chwili dodać, że na wiele z tych pytań nie poznamy prawdopodobnie nigdy odpowiedzi. Możemy jedynie snuć domysły. Pewnym natomiast jest to, że pierwszych pięciu królów Polski było koronowanych w Gnieźnie - to potwierdzone informacje, a historię tych koronacji przedstawia książeczka Jarosława Grygucia właśnie. Autor pokazał także jak przeszłość wpłynęła na teraźniejszość i co w Gnieźnie świadczy o tym, że kiedyś koronowano tu władców. Zachęcamy do lektury! Książeczka działa także z aplikacją mobilną W gnieźnieńskim grodzie, którą można pobrać TUTAJ.

O AUTORZE: Jarosław Gryguć jest absolwentem Wydziału Grafiki PWSSP w Poznaniu. Od ponad piętnastu lat ilustruje książki dla dzieci i młodzieży, głównie o tematyce historycznej. Jest również autorem kilku książek z tego zakresu. Współpracuje z placówkami naukowym, przygotowując dla nich rysunkowe rekonstrukcje obiektów archeologicznych. Zajmuje się również projektowaniem graficznym i fotografowaniem architektury.

#koronacje #Gniezno #promocja #dzieci