Chcesz wypożyczyć wystawę ”Chrzest 966. U źródeł Polski? Skontaktuj się z nami!

Zdjęcie z wernisażu wystawy w Muzeum Podlaskim w Białymstoku

"Chrzest 966. U źródeł Polski" to wystawa, którą stworzyliśmy razem z młodzieżą z I LO im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie, z którymi dzielimy budynek. Ta współpraca zaoowocowała niezwykłą multimedialną ekspozycją, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem turystów, muzealników oraz mediów z całej Polski i nie tylko! Otrzymujemy zapytania na temat naszej wystawy także od osób spoza naszego kraju.

Chcesz pokazać wystawę o tematyce chrztu Polski w muzeum, domu kultury, szkole, czy urzędzie? A może chciałbyś ożywić tą ekspozycją przestrzeń swojego miasta i pokazać ją w plenerze? Skontaktuj się z nami!

Wszelkich informacji na temat wystawy udziela Halina Kowalska (specjalista ds. koordynacji wydarzeń), która zajmuje się także organizacją wykładów w ramach otwarcia ekspozycji:

t: 609 466 123
m: halina.kowalska@muzemgniezno.pl

Obecnie prezentujemy wystawę na terenie całej Norwegii. Wystawę można oglądać w Ambasadzie Rzeczypospolitej Polskiej w Oslo - Wydział Konsularny Drammensveien 169-171, 0244 Oslo, Norwegia.

Zachęcamy do wypożyczania wystawy bezpośrednio z Ambasady:

Osoba do kontaktu:
Sławomir Kowalski – Kierownik Wydziału Konsularnego  (ustalanie terminów, wypożyczenie, odbiór wystawy)

e: sławomir.kowalski@msz.gov.pl

t:  +47 24 11 08 76.

Instytucja wypożyczająca wystawę zobowiązana jest do przesyłania informacji o wystawie (gdzie, kiedy, o której godzinie odbędzie się otwarcie wystawy, jak długo będzie prezentowana; fotorelacja, frekwencja) do Muzeum Początków  Państwa Polskiego w Gnieźnie na adres:

e: halina.kowalska@muzeumgniezno.pl

t: +48 690 887 669

Poniżej znajdują się zdjęcia z wernisaży, wykładów, konferencji prasowych i wielu innych działań towarzyszących wystawie.

#wystawa #wypożyczanie #966 #chrzest #Mieszko