Rodzinna niedziela w Muzeum - premiera komiksu ”BORKA I SAMBOR”. Spotkanie z autorami.

RODZINNA NIEDZIELA W MUZEUM

W POSZUKIWANIU MAGICZNEGO JAJA

Premiera komiksu „Borka i Sambor”

29 kwietnia 2018, 11.00-13.00

Borka i Sambor powracają! W ostatnią niedzielę kwietnia zapraszamy na premierę drugiej części naszego komiksu. O nowych przygodach dwójki małych bohaterów – Borki i Sambora – opowiedzą ich twórcy: Elżbieta Żukowska i Karol Kalinowski.

Na początku wspólnie przypomnimy sobie, w jakich okolicznościach poznaliśmy Borkę i Sambora, co wydarzyło się w grodzie Popiela i Piasta, czego tam szukali dwaj wędrowcy i w jaki sposób dwójka naszych bohaterów znalazła się w posiadaniu magicznego jaja.

Zapowiemy również, w jakie tarapaty wpadnie rodzeństwo w najnowszym odcinku i jaką rolę odegrały w nim myszy.

W drugiej części spotkania zaplanowaliśmy grę terenową z niespodziankami, której celem będzie odnalezienie magicznego jaja – repliki pisanki ze zbiorów naszego Muzeum.

Nasze spotkanie to też okazja do zdobycia wyjątkowych autografów twórców komiksu.

Tego dnia musicie być z nami! Zapraszamy rodziców z dziećmi.

Wstęp wolny.

#komiks #KaeRel #Borka #Sambor #Myszy