Film edukacyjny o życiu codziennym w początkach państwa polskiego

Fot. Fotostube

Zapraszamy do obejrzenia filmu edukacyjnego, który ukazuje "w pigułce" jak mogło wyglądać życie codzienne 1000 lat temu. Film został zrealizowany podczas lekcji zorganizowanych przez nasze Muzeum w ramach projektu "Żywe Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie. Życie 1000 lat temu" sfinansowanego ze środków Fundacji PZU.

Jeżeli jesteście zainteresowani pobraniem naszego filmu i wykorzystaniem go w celach edukacyjnych, np. podczas lekcji historii, prosimy o kontakt z osobą, która chętnie ten materiał udostępni:

e: halina.kowalska@muzeumgniezno.pl | t: 690 887 669

Zapraszamy także do korzystania z pozostałych materiałów dydaktycznych, które udostępniamy TUTAJ

Film dostępny jest na naszym kanale YOUTUBE, prezentujemy go poniżej.

#film #edukacja #historia