Weekend na Szlaku Piastowskim - moc atrakcji

fot. MPPP w Gnieźnie

24 kwietnia 2017 r. w naszym Muzeum odbyła się konferencja prasowa dotycząca Weekendu na Szlaku Piastowskim. Organizatorzy z Gniezna i okolic zapowiadali pikniki historyczne, inscenizacje życia codziennego Słowian, warsztaty, gry terenowe, koncerty organowe, fabularyzowane spacery z przewodnikiem i wiele innych atrakcji w ramach Itego wydarzenia, które odbyły się w dniach 5 – 7 maja 2017 r.

Program święta szlaku był bardzo bogaty i różnorodny, a szczegółowy harmonogram znajduje się na TUTAJ. W naszym Muzeum, o czym poinformował podczas konferencji dr Michał Bogacki (Dyrektor MPPP w Gnieźnie) przygotowaliśmy spotkanie z odtwórcami historycznymi z Czech, gry i zabawy skandynawski i pokazy filmów.

#weekend #odtwórstwo #historia #rozrywka