Zapraszamy do wypełnienia ankiety!

fot. FREESTOCKS.ORG

Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu ankietowym, które ma na celu pozyskanie informacji na temat doświadczeń związanych z oglądaniem i wykorzystywaniem zasobów dostępnych w internecie (zdjęć, książek, zabytków). Ankieta znajduje się TUTAJ.

Badanie stanowi element szerszego projektu badawczego prowadzonego przez Instytut Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz Małopolski Instytut Kultury w Krakowie zatytułowanego Cyfrowe praktyki i strategie upowszechniania i odbioru dziedzictwa kulturowego w Polsce w latach 2004–2014 (szczegóły: TUTAJ). Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Będziemy Państwu bardzo wdzięczni za poświęcony czas. Wypełnienie ankiety zajmuje ok. 10 minut.

#ankieta #zabytki #Internet #badanie