Program wydarzeń do ”WYSTAWY ZABAWEK”

Na zdjęciu od lewej: Anna Lubczyńska i Marta Karalus-Kuszczak (Pracownia edukacyjna MPPP w Gnieźnie) oraz Magda Robaszkiewicz (kurator "WYSTAWY ZABAWEK")

13 listopada otworzyliśmy "WYSTAWĘ ZABAWEK" - ekspozycję, która cieszyła dzieci, a dorosłym przypominała czasy dzieciństwa. Kurator wystawy - Magda Robaszkiewicz (Kierownik Działu Obługi Wystaw i Edukacji) - przygotowała wspólnie z pracownią edukacyjną program wydarzeń zarówno dla małych, jak i dużych. Dziękujemy za liczne przybycie na wszystkie wydarzenia - rodzinne niedziele, wykłady i warsztaty dla dorosłych. Mamy nadzieję, że nie zabrakło dobrej zabawy!

LISTOPAD:

• "Życie codzienne dziecka w dawnej Polsce" - 25 listopada (piątek) godz. 11.00
    Spotkanie dla młodzieży, szczegóły TUTAJ.

• "Motanki kontra żołnierzyki ołowiane" - 26 listopada (sobota) godz. 15.00-18.00
    Warsztaty z odlewania żołnierzyków i tworzenia lalek - motanek, szczegóły TUTAJ.

• "Rodzinna niedziela w Muzeum - historia pluszowego misia" - 27 listopada (niedziela) godz. 11.00-13.00
    Warsztaty dla całych rodzin, szczegóły TUTAJ.

GRUDZIEŃ:

• "Rodzinna niedziela w Muzeum - świąteczne prezenty" - 11 grudnia (niedziela) godz. 11.0 - 3.00
    Warsztaty dla całych rodzin, szczegóły TUTAJ.

STYCZEŃ:

• "O kolekcjonowaniu zabawek" - 14 stycznia 2017 r., godz. 15.00
    Warsztaty dla dorosłych, szczegóły podamy wkrótce.

• "Dzieciństwo w literaturze polskiej XIX wieku" - 26 stycznia 2017 r., godz. 11.00
    Spotkanie dla młodzieży, szczegóły podamy wkrótce.
  • "Rodzinna niedziela w Muzeum - dziecięcy przewodnicy" - 29 stycznia 2017 r, godz. 11.00-13.00
    Oprowadzanie przez dzieci dla całych rodzin, szczegóły podamy wkrótce.

LUTY:

• FERIE Z "WYSTAWĄ ZABAWEK" - od 30 stycznia - 5 lutego, godz. 9.00-13.00
    Szczegóły podamy wkrótce.

• "Gra w średniowieczu" - 5 lutego, godz. 12.00
    Spotkanie i wykład dla małych i dużych, szczegóły podamy wkrótce.

ZAPISY, PYTANIA: edukacja@muzeumgniezno.pl | t: 426 46 41 w. 221

#wydarzenia #wykłady #warsztaty #historia