Ogłoszenie wyników konkursu na ”Starą zabawkę z ciekawą historią”

Zabawki ze zbiorów działu archeologicznego Muzeum Narodowego w Szczecinie, fot. G.Solecki (MNS)

Znamy już laureatów konkursu na "Starą zabawkę z ciekawą historią", który skierowany był głównie dla dorosłych. Zwycięzca oraz wyróżnione zabawki i ich historie zostaną pokazane na "WYSTAWIE ZABAWEK" już 13 listopada!

Główną nagrodą w konkursie jest voucher na kwotę 400,00 zł brutto do zrealizowania w Biurze Podróży Travel Polska w Gnieźnie (ul. Mieszka 40), który wygrała Pani Beata Jerzakowska. Zwyciężczyni konkursu opisała historię mongolskiego rycerza w natarciu z lat 50-tych. Historia tej zabawki urzekła jury konkursu, którego członkowie wszystkie opowieści czytali z zapartym tchem. Roczne karnety do naszego Muzeum oraz możliwość pokazania swojej zabawki wraz z historią otrzymują:

• Pani Justyna Makarewicz
  • Pani Anna Tyniec
  • Pani Ela Bielska
  • Pani Edyta Knapik
  • Pani Monika Klimowicz
  • Pani Beata Zielińska-Tubacka
  • Pani Magdalena Malinowska
  • Pani Anna Chmielewska

Wszystkich nagrodzonych prosimy o przesłanie swoich zabawek do Muzeum (kurierem na koszt MPPP w Gnieźnie) na adres:

Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie
ul. Kostrzewskiego 1
62-200 Gniezno

Wszystkie piękne historie zabawek, które zotały nam nadesłane, a także opisane zabawki będziecie mogli poznać odwiedzając naszą "WYSTAWĘ ZABAWEK" od 13 listopada 2016 r. do 12 lutego 2017 r.

Dziękujemy za zgłoszenia i gratulujemy nagrodzonym!

REGULAMIN KONKURSU znajdziecie TUTAJ

Zapraszamy do obserwowania wydarzenia naszej wystawy na Facebooku - będziemy tam ogłaszać jeszcze wiele konkursów!

#konkurs #zabawki #historia #nagrody