Wystawa ”Chrzest 966. U źródeł Polski” w Ottawie!

fot. MPPP w Gnieźnie

8 października 2016 r. naszą wystawę mobilną "Chrzest 966. U źródeł Polski"  można było oglądać w Ottawie (Kanada) w Parafii św. Jacka, po każdej Mszy Świętej. Ekspozycję była dostępna dla zwiedzającyh w tym miejscu przez dwa dni - do 9 października.

23 października wystawa zostanie przeniesiona do Domu Polskiego Stowarzyszenia Polskich Kombatantów, przy 379 Waverley St. Uroczyste otwarcie w tym miejscu odbędzie się o godz. 16.00.

30 października 2016 r. wystawa będzie pokazywana kolejny raz w Parafii św. Jacka.

Wystawę będzie można w tym czasie zobaczyć w Ottawie dzięki zaangażowaniu Fundacji Dziedzictwa Polskiego w Kanadzie. Wersja angielska wystawy została przetłumaczona przez dra Tomasza Frydla we współpracy z Konsulatem Generalnym RP.

fot. Wiesław Kuran

#966 #Mieszko #chrzest #Ottawa