”WYSTAWA ZABAWEK” - wyniki konkursu plastycznego

Na zdjęciu powyżej widoczny jest astragal. Astragale w średniowieczu używano do gry - zabawy zręcznościowej dla dzieci, fot. MPPP w Gnieźnie

Od 13 listopada będzie można w naszym Muzeum usłyszeć wiele historii na temat... zabawek! Tego dnia otwieramy nową ekspozycję czasową pt. "WYSTAWA ZABAWEK", którą będzie można zwiedzać  do 12 lutego 2017 r.  Z tej okazji chcemy zaprosiliśmy rodziców do tego, by namówiły swoje dzieci do narysowania ich ulubionej zabawki. To dopiero pierwszy konkurs, który dla Was przygotowaliśmy w ramach "WYSTAWY ZABAWEK"!

Już wkrótce ogłosimy następne interesujące konkursy na stronie naszego wydarzenia TUTAJ.

Spośród nadesłanych prac jury (kurator oraz projektanci wystawy) wyłonili 10 prac, które zostaną wydrukowane w formie naklejki i umieszczone na "WYSTAWIE ZABAWEK"! Prosimy jednak o kontakt wszytkich, którzy wzięli udział w konkursie - każdy z uczestników zostanie nagrodzony darmowym biletem wstępu na wystawę, ponieważ wszystkie prace zasługują na wyróżnienie.

Pierwsze 3 prace, które zdobyły największe uznanie zostaną nagrodzone kuponem o wartości 150 zł do wykorzystania w sklepie z nietuzinkowymi zabawkami PIKININI oraz po jednej sztuce gry planszowej od firmy GRANNA, a są to:

Julia, 8 lat:

Martusia, 3 lata:

Mateusz, 7 lat:

Pozostałe 7 prac zostanie nagrodzonych grą planszową także od firmy GRANNA, a jury wybrało:

Anastazja, 5 lat:

Malwina, 9 lat:

Franciszek, 7 lat:

Kubuś, 5 lat:

Dominika, 6 lat:

Karolina, 7 lat:

Ola, 7 lat:

Pełny regulamin konkursu można przeczytać TUTAJ.

Przez najbliższe trzy dni czakamy na  oryginał pracy, który możecie wysłąć na adres naszego Muzeum lub skan pracy (min. 600 dpi) na adres e-mail: konkursy@muzeumgniezno.pl

Gratulujemy i zapraszamy na naszą wystawę - już wkrótce otwarcie!

#konkurs #zabawki #nagrody #rysunek