Otwarcie wystawy fotograficznej o mieszkańcach Gniezna

Na zdjęciu: Tori Ferenc - autorka zdjęć, które pokażemy na wystawie "Kultura osobista"

28 października o godz. 17.00 w holu głównym naszego Muzeum odbył się wernisaż wystawy "Kultura osobista". Wystawa zdjęć Tori Ferenc i archiwalnych fotografii ze zbiorów naszego Muzeum to kolejna ekspozycja, która ukazuje dzieje Gniezna. Autorka zdjęć skupiła się na ukazaniu mieszkańców miasta, w którym funkcjonujemy.

Na wernisażu obecna była Tori Ferenc, która opowiedziała o swoich pracach, a także pan Władysław Nielipiński, który reprezentował III Wielkopolski Festiwal im. Ireneusza Zjeżdżałki, w ramach którego pokazywaliśmy fotografie Tori.

Wystawę można oglądać jeszcze do 10 grudnia - zapraszamy serdecznie!

O wystawie można przeczytać TUTAJ.

fot. MPPP w Gnieźnie
Tori Ferenc oraz dr Michał Bogacki, który otworzył wystawę, fot. MPPP w Gnieźnie
Tori Ferenc oraz Magda Robaszkiewicz (kuratorka wystawy), fot. MPPP w Gnieźnie

#Ferenc #fotografia #Gniezno #historia #współczesność