Otwarcie wystawy ”Chrzest 966. U źródeł Polski” w Mielniku

17 sierpnia 2016 r. nasza wystawa "Chrzest 966. U źródeł Polski" została uroczyście otwarta w Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Mielniku (woj. podlaskie). Mieszkańcy Mielnika i okolic mogli ją było zwiedzać do 31 sierpnia.

Wystawa "Chrzest 966. U źródeł Polski", którą stworzyliśmy razem z gnieźnieńskimi licealistami, to prawdziwy hit! Ekspozycja objechała zgodnie z planem województwo podlaskie – w ramach projektu "Chrzest 966" Narodowego Centrum Kultury. Jednak zainteresowanie naszą ofertą sprawiło, że mobilną wystawę pokazaliśmy już także w wielu innych miejscach w kraju i za granicą.

Wystawa w najbliższym czasie zostanie pokazana w:

• Bułgarii (Galeria Instytutu Polskiego w Sofii) od 1 do 30 września 2016 r.
  • Centrum Wikliniarstwa Miejskim Ośrodku Kultury w Rudniku nad Sanem od 1 do 30 września 2016 r.
  • Urzędzie Miasta w Kcynii od 12 do 30 września 2016 r.
  • Centrum Kultury w Białogradzie od 14 do 30 września 2016 r.

Naszą ekspozycją zainteresowane są również różne placówki z Wenezueli, Chorwacji i Japonii (Tokio).

#chrzest #wystawa #mobilna #966