Wspólny bilet do gnieźnieńskich muzeów

fot. FOTOSTUBE

Z myślą o miekszańcach Gniezna i okolic i wszystkich gości odwiedzających nasze miasto stworzyliśmy wyjątkową ofertę. Dnia 6 maja 2016 roku przedstawiciele naszego Muzeum, Parowozowni Gniezno oraz Muzeum Zabytków Kultury Technicznej podpisali porozumienie dotyczące "Biletu do gnieźnieńskich muzeów".

Na czym polega promocja?

Kupując bilet łączony w jednej z placówek biorącej udział w promocji, przysługuje Ci tańszy o 25% bilet wstępu do pozostałych muzeów (wedle cennika konkretnej placówki). I tak na przykład kupując w naszym Muzeum "Bilet do gnieźnieńskich muzeów" po normalnej cenie biletu wstępu, po jego okazaniu w kolejnych placówkach zapłacisz o 25% mniej. Na specjalnie przygotowanym z tej okazji bilecie wstępu każde muzeum pozostawi pamiątkową, unikatową pieczęć.

Promocja dotyczy gości zwiedzających indywidualnie – promocja nie obejmuje biletów grupowych.

Pełny regulamin promocji znajduje się TUTAJ

Zobacz inne oferty specjalne TUTAJ

#zwiedzanie #muzeum #gniezno #historia #promocja