Konferencja o Nocy Muzeów

fot. MPPP w Gnieźnie

Konferencja prasowa, która dotyczyła tegorocznej Nocy Muzeów była także okazją do przedstawienia nowej inicjatywy. Wspólnie z Muzeum Zabytków Kultury Technicznej oraz Parowozownią Gniezno przygotowujemy dla Was bilet, dzięki któremu odkrywanie gnieźnieńskich zabytków będzie jeszcze bardziej korzystne.

Nasza współpraca nad Nocą Muzeów zainspirowała nas do stworzenia biletu łączonego, którego zasady są bardzo proste - kupując "Bilet do gnieźnieńskich muzeów" na przykład w Parowozowni Gniezno, do MZKT oraz do naszego Muzeum wejdziesz płacąc 25% mniej. Szczegóły promocji podamy już niebawem. Natomiast do wszystkich placówek podczas samej Nocy Muzeów wstęp jest darmowy.

Podczas konferencji prasowej dr Michał Bogacki podpisał porozumienie w sprawie biletu wraz z przedstawicielami pozostałych instytucji, z którymi organizujemy noc pełną atrakcji już 14 maja. Była to także okazja, by przedstawić dziennikarzom szerzej program Nocy Muzeów, na którą serdecznie Was zapraszamy. Więcej o konferencji przeczytacie w lokalnych mediach, a my zapraszamy do zapoznania się raz jeszcze z naszymi atrakcjami TUTAJ.

#noc #muzeum #konferencja #prasa #bilet #promocja