Nasze Muzeum w TOP 5 hitów turystycznych!

fot. MPPP w Gnieźnie

Każdy region Polski może się pochwalić miejscami i atrakcjami, które są turystycznymi hitami w skali całego kraju. Polska Organizacja Turystyczna wytypowała 5 najciekawszych atrakcji z każdego województwa, spośród których internauci wybrali TOP 5 ogólnopolskich hitów.

Z przyjemnością ogłaszamy, że nasze Muzeum znalazło się w TOP 5 hitów turystycznych województwa wielkopolskiego. Dzięki głosom internautów zajęliśmy czwarte miejsce w województwie, za co bardzo dziękujemy wszystkim głosującym i odwiedzającym nasz HIT.

Polska Organizacja Turystyczna na podstawie badań, analiz i opinii regionalnych organizacji turystycznych wytypowała atrakcje z każdego, z 16 województw, które ze względu na największy potencjał przyciągania ruchu turystycznego można traktować jako flagowe. Zostały one poddane pod głosowanie w 16 edycjach regionalnych. W ogólnopolskiej sondzie finałowej internauci mogli oddawać głos na atrakcje, które zajęły pierwsze miejsca w poszczególnych województwach.

Bardzo dziękujemy Wam za głosy, dzięki którym znaleźliśmy się w czołówce atrakcji turystycznych. Dołożymy wszelkich starań, by następnym razem znaleźć się na podium!

Szczegóły: TUTAJ

#top5 #muzeum #gniezno #turystyka #zwiedzanie