Rodzinna Niedziela w Muzeum - średniowieczni budowniczowie

fot. MPPP w Gnieźnie

My już wiemy, że Wasze dzieci lubią budować, majsterkować i tworzyć, a co najważniesze - są zainteresowane historią, którą chcemy przekazywać. Kolejny raz "Rodzinna niedziela w Muzeum", która w tym miesiącu wyjątkowo odbyła się w sobotę, cieszyła się dużym zainteresowaniem. Dziękujemy, że z taką uwagą uczestniczyliście w nietypowym oprowadzaniu po wystawie "Chrzest - św. Wojciech - Polska. Dziedzictwo średniowiecznego Gniezna".

W tym miesiącu zaplanowaliśmy sobotę pełną atrakcyjnych działań, poprzez które Wasze pociechy mogły odkryć dawne tajemnice średniowiecznego świata budowli, by na koniec uczestniczyć w warsztatach, na których same zbudowały miniaturę romańskiej budowli. Gratulujemy wytrwałości wszystkim małym i dużym średniowiecznym budowniczym!

Rodzinne spotkanie odbyło się 30 kwietnia o godz. 11.00.

#rodzinnie #weekend #historia #zwiedzanie